ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0432 605 304

Контакт-центр0432 605 304

16.04.2021 / 12:33

Майже 6 мільйонів гривень зекономили клієнти ТОВ «Вінницягаз Збут», взявши участь в акції «Твоя енергонезалежність»

У ТОВ «Вінницягаз Збут» підбито підсумки акції «Твоя енергонезалежність». Її учасниками стали 2 226 клієнтів компанії, які закупили на опалювальний сезон 2020 – 2021 років 2,274 млн кубометрів природного газу на 11,149 млн грн.

Підсумки акції "Твоя енергонезалежність " від ТОВ" Вінницягаз Збут"

Підсумки акції "Твоя енергонезалежність " від ТОВ" Вінницягаз Збут"
ФОТО: ТОВ" Вінницягаз Збут"

«Нашим клієнтам, які взяли участь в акції «Твоя енергонезалежність», вдалось заощадити 5 мільйонів 983 тисяч гривень. Зауважу, що дана акція, була в першу чергу вигідна тим, хто має індивідуальне опалення, адже викуплений газ на зиму за літньою ціною допоміг зберегти сімейний бюджет від значних витрат саме  в опалювальний сезон. Ми вдячні всім учасникам «Твоєї енергонезалежность» і сподіваємося на активну участь наших клієнтів у подібних проєктах», – розповідає директор ТОВ «Вінницягаз Збут» Василь Сопільник.

За словами керівника підприємства, за період акції споживачі використали 2,088 млн кубометрів блакитного палива на 10,245 млн грн, що становить 92% від загального обсягу закупленого по акції природного газу. Споживачі, які не використали у повному обсязі передплачені обсяги газу, мають можливість повернути заощаджені кошти на свої рахунки або спрямувати їх на оплату за наступний період.

Заяви на повернення коштів на картковий рахунок або на зарахування переплати доступні на сайті ТОВ «Вінницягаз Збут» за посиланням:

https://vn.gaszbut.com.ua/ua/Info-for-consumers/id/do-uvagi-uchasnikiv-akciji-tvoja-energonezalezhnis-41078

Підписану заяву можна надати у відділення ТОВ «Вінницягаз Збут», відправити поштою за адресою: 21036, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе,23, або сфотографувати і надіслати електронним листом на адресу office@vngaszbut.104.ua

ТОВ «Вінницягаз Збут» планує й надалі формувати пропозиції, які допоможуть клієнтам заощаджувати кошти. Слідкуйте за новинами компанії на офіційному сайті https://vngaszbut.104.ua/ua/ та сторінці у мережі «Фейсбук» https://www.facebook.com/vngaszbut.104.ua.

Бути нашим клієнтом – вигідно. Дякуємо, що обираєте нас!

 ТВІЙ ГАЗЗБУТ. Надійний та зручний для кожного.

 

Стати клієнтом Змінити тариф