ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0432 605 304

Контакт-центр0432 605 304

13.05.2020 / 18:26

На Вінниччині третина учасників акції «Твоя енергонезалежність» залишили акційні кошти для подальшої оплати за газ

На 1 травня майже 840 учасників акції «Твоя енергонезалежність» на Вінниччині перевели залишки невикористаних акційних коштів на основні особові рахунки. Це понад 30 % споживачів, які взяли участь в акції на теренах області. Тепер ці кошти будуть використані клієнтами для оплати споживання газу у наступні періоди.

Учасниками акції «Твоя енергонезалежність», яка проводилася в серпні-вересні минулого року НАК «Нафтогаз України», стали 2729 споживачів газу у Вінницькій області. Вони зарезервували на зиму понад 3 млн кубометрів природного газу. Через теплі погодні умови та зниження в опалювальний сезон ціни на газ нижче акційної, свій запас блакитного палива вичерпали лише 449 споживачів.

На 1 травня 837 учасників акції, які не використали зарезервовані кубометри, залишили невикористані кошти на рахунку для подальшого використання в рахунок оплати газу. Ще 73 -  повернули залишок коштів на свої карткові рахунки за письмовою заявою. Решта 1370 споживачів ще не визначилися, як їм вчинити із залишком акційного палива.

«Споживачі, які мають намір повернути кошти, мають подати відповідну заяву в Центрах обслуговування клієнтів - кинути в спеціально встановлені для цього скриньки, або надіслати на адресу ТОВ «Вінницягаз Збут» за місцем знаходження газифікованого об'єкта». - пояснює директор ТОВ «Вінницягаз Збут» Василь Сопільник.

Компанія закликає учасників акції визначитися із залишком коштів найближчим часом.

Повідомлення про переведення або повернення коштів споживачі-учасники акції отримають в особистому кабінеті - листом, СМС або по телефону.