ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0432 605 304

Контакт-центр0432 605 304

23.03.2021 / 10:55

Непобутові споживачі заборгували ТОВ «Вінницягаз Збут» майже 9 мільйонів гривень

З початку року юридичні споживачі ТОВ «Вінницягаз Збут» заборгували за спожите паливо 8,9 млн грн. Борг бюджетних організацій складає 66% від цієї суми, або 5,9 млн грн. Затримують розрахунки за газ і комерційні клієнти та релігійні установи. Станом на 22 березня поточного року дана категорія споживачів накопичила борги на суму 2,8 млн грн та 137 тис. грн відповідно.

«Як правило, борги приватних структур недовготривалі: максимум місяць – і бізнес розраховується за спожитий газ, чого не скажеш про бюджетні установи. Основна причина затримки їхніх оплат — затягнута процедура тендерних закупівель та укладання договорів. Цьогоріч дещо гальмує цей процес і ситуація з передачею більшості комунальних установ на баланс ОТГ у рамках децентралізації», – пояснює директор ТОВ «Вінницягаз Збут» Василь Сопільник.

За його словами, постачальники газу сподіваються на покращення стану розрахунків із закінченням опалювального періоду та сезонним зменшенням споживання блакитного палива.

Василь Сопільник наголошує, що накопичення боргів неминуче веде установи до судової тяганини. Також несвоєчасна оплата за спожитий енергоресурс наносить значні матеріальні збитки постачальній компанії.

«Через затримку платежів «Вінницягаз Збут» не може вчасно та в повному обсязі розрахуватись за придбаний природний газ для потреб бюджетних установ та організацій з власником ресурсу газу. Це також призводить до стягнення штрафних санкцій відповідно до укладених договорів та ставить під загрозу стабільне газопостачання в регіоні», – додає директор компанії.

Нагадаємо, ТОВ «Вінницягаз Збут» постачає блакитне паливо близько 2 тис. промислових підприємств, 485 бюджетним та 80 релігійним організаціям.

Компанія вдячна всім клієнтам, які сплачують за спожитий газ вчасно.