ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0432 605 304

Контакт-центр0432 605 304

19.11.2019 / 10:19

Онлайн розрахунки за газ на Вінниччині зросли удвічі

З початку року майже 52 тис. побутових споживачів газу Вінниччини сплатили за газ онлайн. Це майже удвічі більше, ніж за аналогічний період минулого 2018 року.

В Особистому кабінеті на вибір клієнта представлені чотири платіжні онлайн-системи

В Особистому кабінеті на вибір клієнта представлені чотири платіжні онлайн-системи
ФОТО: 104.ua

Для користувачів Особистого кабінету на сайті 104.ua наразі доступні платіжні платформ iPay.ua, Portmone.com, MasterPass та EasyPay.ua. Крім того, сплатити за газ можна через Приват24, Ощад24 та Pay.vn.ua.

Найчастіше споживачі газу Вінниччини користуються платіжною платформою Portmone.com. В поточному році з її допомогою здійснено майже 24 тисячі платіжних операцій.

«З кожним роком популярність онлайн-розрахунків зростає. Це зручно, швидко та надійно. Споживач може сплатити у будь-який зручний для нього час, прямо з дому чи офісу, без черг та зайвих переплат. В онлайн-розрахунках за газ комісія мінімальна, а то й взагалі відсутня.» - пояснює директор ТОВ «Вінницягаз Збут» Василь Сопільник.

На початок листопада Особистим кабінетом на сайті 104.ua користуються понад 92 тисячі споживачів газу Вінниччини. Особистий кабінет - це багатофункціональна інтернет платформа з високим рівнем захисту персональних даних. Тут споживачі можуть дізнатися ціну газу, стан свого особового рахунку, суму до оплати, передати показання лічильника, завантажити та роздрукувати рахунок, сплатити за газ тощо. Крім того, для зручності клієнтів ТОВ «Вінницягаз Збут» функціонують й інші онлайн сервіси. Зокрема, дистанційно вирішити «газові» питання можна за допомогою паблік акаунта 7104.ua у Viber, а також мобільних додатків 104Mobile для смартфонів та 104MobileLight для iPhone.

Стати клієнтом Змінити тариф