ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0432 605 304

Контакт-центр0432 605 304

05.04.2021 / 14:42

ТОВ «Вінницягаз Збут» готове постачати газ жителям Умані

З 1 серпня минулого року запрацював ринок газу для українців. Тепер жителі Умані можуть самостійно обирати постачальника газу. Для зручності споживачів процедуру переходу до нового продавця газу було максимально спрощено. Що важливо – споживач може обрати будь-яку газопостачальну компанію, навіть з іншого регіону.

"Вінницягаз Збут" готовий постачати газ жителям Умані

"Вінницягаз Збут" готовий постачати газ жителям Умані
ФОТО: ТОВ" Вінницягаз Збут"

При обранні нового постачальника оператор газорозподільчих мереж (оператор ГРМ), який відповідає за доставку природного газу, не змінюється. Вам не потрібно прокладати нову трубу, адже по одній трубі може надходити газ від різних постачальників.

Зміна постачальника не впливає на пільги та субсидії, які нараховувалися клієнту раніше чи будуть нараховуватися у майбутніх періодах. Відсутність індивідуального газового лічильника також не є перешкодою для зміни постачальника природного газу.

Як вибрати нового надійного постачальника газу?

На сьогодні всі постачальники пропонують майже однакову ціну — що не перевищує 6,99 грн за кубометр. Ціна на газ перестала бути вирішальним чинником у виборі постачальника, а анульовані ліцензії все більше змушують задуматися про надійність постачання газу. Тому при виборі постачальника радимо звернути увагу на такі критерії:

  • Надійність — тривалість роботи постачальника на ринку газу і наявність у нього ліцензії. Цю інформацію можна знайти на сайтах постачальників і НКРЕКП.
  • Сервіси — умови обслуговування, в тому числі наявність онлайн інструментів і регіональних відділень (якщо складне питання можна вирішити на місці з конкретним співробітником, це буде безсумнівним плюсом).
  • Покриття — якщо постачальник представлений у багатьох регіонах і обслуговує велику кількості клієнтів, то він зможе виконувати високі вимоги ринку. Такі постачальники закуповують блакитне паливо у великих обсягах, тому ви не ризикуєте залишитися без газу.

Значні постачальники газу в Україні працюють під загальним брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ». Одна з таких компаній — ТОВ «Вінницягаз збут», яка понад п'ять років безперебійно забезпечує ресурсом жителів Вінницької та частково Кіровоградської (м. Гайворон) областей.

На сьогодні «Вінницягаз збут» має п’ять відділів продажів і 22 точки контакту, в яких клієнти можуть отримати консультацію фахівця компанії.

Окрім того, зручно та просто передавати показання лічильника, платити за спожитий газ, дізнаватися історію платежів клієнти компанії можуть через онлайн сервіси:

  • Особистий кабінет на порталі 104.ua;
  • мобільні додатки для iOS і Android;
  • чат-боти 7104ua в Viber і Telegram.

 Як укласти договір з новим постачальником?

ТОВ «Вінницягаз Збут» має одну з найпростіших процедур підключення нових клієнтів:

  1. Залиште заявку на сайті https://www.gaszbut.com.ua, заповнивши форму зворотного зв'язку.
  2. З вами зв'яжеться менеджер, який розповість усю необхідну інформацію.

З питань укладення договору на постачання газу з ТОВ «Вінницяга Збут» - телефонуйте: (0432) 60 -53-04; 067-240-54-04; 067- 433- 64 -15.

ТВІЙ ГАЗЗБУТ. Надійний та зручний для кожного.