ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0432 605 304

Контакт-центр0432 605 304

19.04.2021 / 15:12

ТОВ «Вінницягаз Збут» запускає нові тарифи на газ для населення

З 1 травня побутові споживачі ТОВ «Вінницягаз Збут» зможуть обирати для себе зручний тариф на газ. Компанія підготувала для своїх клієнтів кілька цікавих комерційних пропозицій. Серед них — ТАРИФ «ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ», «ТВІЙ ГАЗ РІВНИЙ ПЛАТІЖ», «ТВІЙ ГАЗ МІСЯЧНИЙ» та «ТВІЙ ГАЗ НА ЗИМУ».

Аби убезпечити побутових споживачів від різких коливань ціни на газ, Уряд ініціював встановлення річної фіксованої вартості газу для населення. Так, всі побутові споживачі газу, відповідно до постанови НКРЕКП, з 1 травня будуть автоматично переведені на річний контракт. У ТОВ «Вінницягаз Збут» він називатиметься тариф «ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ».

Серед переваг цього тарифу є те, що ціна газу протягом року може змінитися лише у бік зменшення, а клієнту не потрібно збирати документи і підписувати новий договір. При цьому споживачі, як і раніше, повинні будуть передавати показники лічильника і сплачувати за газ щомісяця.

Окрім того, 1 травня ТОВ «Вінницягаз Збут» запроваджує тариф «ТВІЙ ГАЗ РІВНОМІРНИЙ ПЛАТІЖ». Цей тариф дозволяє розподілити фінансове навантаження на сімейний бюджет рівномірно протягом року. Річний обсяг споживання клієнта множиться на зафіксовану на рік ціну, яка буде вигідніша, ніж у тарифі «ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ». Споживач щомісяця сплачує рівні частини від свого річного обсягу, залежно від кількості місяців, що залишилися до дати завершення дії тарифу. Фактично чим раніше перейшов на цей тариф, тим менший щомісячний платіж . До речі, за цим тарифом взимку клієнт може сплачувати менше, ніж реально споживає.

«ТВІЙ ГАЗ РІВНОМІРНИЙ ПЛАТІЖ» сподобається тим клієнтам, які прагнуть прогнозованих платежів за газ і хочуть уникнути великих сум у платіжках під час опалювального сезону.

Для переходу на «ТВІЙ ГАЗ РІВНОМІРНИЙ ПЛАТІЖ» потрібно подати нову Заяву-приєднання у Центрах обслуговування клієнтів 104 або відділеннях постачальника, або  зафіксувати свою згоду на зміну умов через Особистий кабінет 104.ua, сайт «Твій Газзбут», контакт-центр. 

Серед пропозицій компанії буде і тариф «ТВІЙ ГАЗ МІСЯЧНИЙ». Ціна газу у межах цього тарифу буде ринковою та публікуватиметься на сайті постачальника щомісяця за п’ять днів до початку періоду постачання. Серед переваг цього тарифу є те, що ціна на газ буде ринковою та можливо нижчою під час весняно-літнього сезону.

Також компанія запустить тариф «ТВІЙ ГАЗ НА ЗИМУ». Він стане продовженням традиційної акції «ТВОЯ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ» і дозволить споживачам створити власний газовий запас на опалювальний період. Зокрема, під час опалювального сезону 2020/21 року ця акція дозволила клієнтам ТОВ «Вінницягаз Збут» зекономити майже 6 мільйонів гривень.

Ціни на блакитне паливо у рамках нових тарифів будуть оприлюднені 25 квітня — за п’ять днів до початку періоду постачання.

Всю актуальну інформацію про умови річного контракту та інших газових тарифів відстежуйте на вебсайті «Вінницягаз Збут», на сторінці компанії у  Facebook  та в Особистому кабінеті споживача.

Стати клієнтом Змінити тариф