ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0432 605 304

Контакт-центр0432 605 304

19.01.2020 / 19:01

«Вінницягаз Збут» візьме участь у всіх відкритих конкурсах на поставку газу

З початку поточного опалювального періоду «Вінницягаз Збут» взяв участь у 85 відкритих торгах із закупівлі газу, що оголосили бюджетні установи та організації Вінниччини. До кінця січня компанія подасть свої цінові пропозиції ще 35 бюджетним установам.

ТОВ «Вінницягаз Збут» активно бере участь у конкурентних процедурах на поставку газу, оголошених бюджетними установами та організаціями Вінницької області. Станом на 20 січня поточного року оголошення про закупівлю газу подали 120 представників бюджетної сфери регіону.

Наразі компанія взяла участь у 85 відкритих торгах. 30 установ уже визнали «Вінницягаз Збут» переможцем закупівель та уклали договори про постачання газу. На стадії укладення ще 20 договорів на постачання енергоресурсу за результатами проведених закупівель.

«З кожним роком на ринку газу зростає конкуренція серед постачальників. Наше підприємство досить впевнено тримає позиції. Цьому сприяє, зокрема, наша активна участь у процедурах закупівель газу за бюджетні кошти.» - говорить директор ТОВ «Вінницягаз Збут» Василь Сопільник.

До кінця січня 2020 року компанія планує подати свої цінові пропозиції ще 35-ти споживачам бюджетної сфери, які оголосили про закупівлю газу.

Стати клієнтом Змінити тариф